עדשות מגע קשות

הפיתרון האידיאלי לבעיות יובש כרוניות, קרטוקונוס, PMD, קרניות לאחר ניתוחים ועוד!

בלויה אופטומטריה אנו מתאימים את כל סוגי עדשות מגע קשות כולל: עדשות מגע רגילות, עדשות סמי-סקלרליות ועדשות סקלרליות. במקרים בהם הקרנית היא הגורם לחדות ראייה נמוכה עדשות מגע קשות הן האופצייה הראשונה לשיפור חדות הראייה, ונותנת את המענה הטוב ביותר למקרים האלו. עדשת מגע קשה

בקליניקה אנו מבצעים התאמות ל:

** כל ההתאמות כוללות מיפוי קרנית ממוחשב, בדיקת קימורי קרנית ובדיקת מרשם המטופל ** עדשת מגע קשה

ניתן להזמין עדשות על פי כל מרשם ובהתאמה אישית לכל לקוח (על פי מיפוי קרנית). במקום אנו מפיקים תצלומי מיפוי קרנית תוך דקות ספורות על ידי מכשיר טופוגרפיה של חברת TOMEY, הנחשב למתקדם ביותר בעולם. 

עד סוף 2013 חברי 'מכבי' זכאים למיפוי קרנית ללא תשלום

עדשות סקלרליות

עדשות סקלרליות הן הדור החדש של עדשות מגע קשות. בדרך כלל מתאימים אותן במקרים של קרטוקונוס, יובש כרוני, PMD, לאחר ניתוחי קרנית ועוד.
עדשות סקלרליות גדולות יותר מעדשות קשות רגילות, והן יושבות על הלובן בעין ומכסות שטח גדול. היתרון הגדול שלהן הוא שהן מבטלות לגמריי את קרניות מעוותות, ויוצרות משטח אופטי חדש לחלוטין - ממש כמו קרנית חדשה. עדשות הסקלרליות מאפשרות ראייה חדה יותר, ובהתאמות עדשות מגע רבות הגענו לשיפור בחדות הראייה מ-6/60 ועד ל-6/6 (שיפור של פי 10!). עדשה סקלרלית

עדשות סקלרליות כוללות אספקת חמצן כפולה לעין: החומר ממנו עשויה עדשה סקלרלית מעביר חמצן ברמה גבוהה מאוד, ובנוסף ישנה שכבת דמעות המספקת חמצן לקרנית באופן קבוע.

יתרון נוסף וחשוב בהרכבת עדשות סקלרליות הוא שהן כמעט אינן מורגשות כלל.

עדשות אלו מתאימות לקרטוקונוס (במיוחד לקרטוקונוס מתקדם), קרניות מעוותות, צילינדר לא סטנדרטיים, עיניים יבשות מאוד, לאחר ניתוחי קרנית ועוד.

יתרונות עדשות סקלרליות:

במקרים רבים נרשמה הצלחה גדולה עם העדשות הסקלרליות, כשחדות ראייה ירודה במיוחד השתפרה עד לכדי ראיית 6/6. במונחים קליניים זו הצלחה אדירה!