מולטיפוקל

כמה פעמים קרה לכם שרציתם לקרוא תפריט במסעדה או רק לראות מחירים בסופר, ומצאתם עצמכם מחליפים אינספור פעמים מסגרות ראייה על הפנים? החלפת המסגרות מרחוק לקרוב ולהפך היא מתסכלת ואינה נוחה כלל. מולטיפוקל יאפשר לכם ליהנות מנוחות מירבית וראייה חדה למשך כל היום וללא צורך במשקפיים נוספים.

לויה אופטומטריה מלווה את כל לקוחותיה לכל אורך תהליך ההסתגלות וההתאמה של מולטיפוקל.

מותגי מולטיפוקל מובילים שניתן למצוא בקליניקה: שמיר, צייס, אסילור ועוד

מהו מולטיפוקל

מולטיפוקל הוא דור חדש של עדשות הנקראות עדשות פרוגרסיביות, המאפשרות ראייה חדה לכל הטווחים עם אותה עדשה. מטופלים המרכיבים מולטיפוקל נהנים מרמת חיים ונוחות אחרים לגמריי. אתה מרכיב זוג משקפיים אחד לכל אורך היום מבלי להחליף מסגרות כל הזמן.

לויה אופטומטריה מקדישה חשיבות גדולה למקצועיות ולהתאמת מולטיפוקל. בקליניקה עובר כל מטופל בדיקת התאמה למולטיפוקל אשר במהלכה נלקחים מספר נתונים, כגון: מרשם המטופל, צרכי המטופל, התנהלות יומ-יומית, ציפיות המטופל, סוג עבודתו ועוד.

מולטיפוקל במאה ה-20

בשנים האחרונות עבר ענף האופטיקה שינויים רבים, ואחד הבולטים הוא מעבר מליטוש קדמי לעדשות בליטוש אחורי (שיטת Free Form). בשיטת Free Form נתוני המטופל מוזנים אל המחשב המשקלל את הנתונים, ומייצר עדשה אידיאלית עבור המטופל.
מולטיפוקל בשיטת Free Form (ליטוש אחורי) היא עדשה טובה יותר המספקת חדות ראייה מעולה, שדה ראייה גדול יותר ומאפשר נוחות הרכבה ברמה גבוהה.

מולטיפוקל הפך למצרך מבוקש, ובהתאם לכך פיתוח העדשה מתמקד בהתאמה אישית לכל לקוח.

להתאמת מולטיפוקל יש לקבוע תור מראש בטלפון 03-5078620 
ניתן לקבל ייעוץ על ידי אופטומטריסט טלפונית או דרך האתר >>
לחץ כאן