משקפי Serengeti 

חדש !!

קולקציית 2017 Serengeti עכשיו גם לנשים   

- הגיעו המסגרות החדשות מבית סרנגטי עם ציפוי מראה כחול

- דגמי Limited Edition (מהדורה מוגבלת) 24H LE MANS  

 

<< לצפייה בדגמים ב-50% הנחה לחץ כאן >>

Serengeti - נהיגה ב-High Definition!

משקפי Serengeti הינם מותג עולמי המתמחה במשקפי שמש בנהיגה.

שילוב חומרי הגלם המתקדמים ושימוש בטכנולוגיית הפולרואיד מביאה את משקפי Serengeti לרמת איכות מהגבוהות ביותר שהיו קיימות.

משקפי השמש של Serengeti מהווים פיתרון אידיאלי עבור נהגים ברחבי העולם, ונהגים רבים מעידים כי הנהיגה עם משקפי Serengeti היא ברמה אחרת שהיא נטולת סנוורים ונטולת מאמץ עיניים.

משקפי Serengeti מומלצות על ידי רופאי העיניים ובנוסף עוזרות במניעת רגישות לאור לאחר ניתוחים, מניעת התפתחות גידולים, עיוורון שלג, קטרקט, מחלות רשתית וניוון מרכז הראייה.

נהיגה ברמה אחרת

חברת Serengeti שמה דגש בעיקר על נוחות בנהיגה והפחתת סנוורים בימי אור בהירים במיוחד. בזכות הטכנולוגיות החדישות נחשבות משקפי Serengeti לטובות בעולם:

טכנולוגיית פולרואיד (=Polarized) - פולרואיד הוא חומר הגלם היחיד שמעביר את האור בזווית מסויימת (הליך הנקרא 'קיטוב') כך שהאור והחזריו לא יפריעו בזמן נהיגה ובימי שמש בהירים במיוחד. אדם המרכיב עדשות רגילות שאינן פולרואיד יסבול מסנוורים רבים ומאמץ בעיניים לעומת אדם שמרכיב פולרואיד.

טכנולוגיית הפוטו-כרומטית - מאפשרת התכהות והתבהרות העדשה באופן ישיר לכמות אור השמש. טכנולוגייה זו מספקת מעבר אור אולטימטיבי בכל מזג אוויר והעיניים לא מרגישות מתיחות או עייפות כלל.

שיפור קונטרסט - עדשת ה-Serengeti לעומת עדשות רגילות מאפשרת מינימום פגיעה בראיית הצבעים, ובכך מתאשרת לנו תפישת צבעים מציאותית. דבר נוסף התורם רבות לאיכות העדשה והנוחות בראיית הצבעים הוא הפחתת מעבר האור הכחול לעין עד לרמה של 95%.

ראיית צבעים טובה יותר - האור הכחול שנמצא באטמוספירה של כדור הארץ מסנוור מאוד את העיניים שלנו, וגורם למאמץ ועייפות העיניים. עדשות Serengeti מפחיתות את מעבר האור הכחול לעין עד לרמה של 95%. 

הגנה מפני קרינת UVB/UVA - חשיפה ממושכת לקרינת UV (אולטרא-סגול) מעלה את הסיכון להתפתחות לקטרקט, גידולים, עיוורון שלג ומחלות רשתית. עדשות Serengeti כוללות הגנה מקרינת UV ומפחיתה בצורה משמעותית סיכונים אלו. 

מסגרות Serengeti

מסגרות Serengeti (כמו גם עדשות ה-Serengeti) נועדו לספק את הנוחות המושלמת לפנים ולעיניים שלנו. ל-Serengeti ארבעת חומרי ייצור מרכזיים של מסגרות ראייה: ניילון, טיטניום, Wire-Flex ו-S-Flex. 

ל-Serengeti מספר קווי ייצור בשילוב מרכיבים עיצוביים חדשים, ומתאימות לכל מרכיבי משקפי השמש.

סדרת ה-Flex של Serengeti הן מסגרות גמישות במיוחד המותאמות אוטומטית למבנה הראש של המשתמש. 

הסדרה הקלאסית של Serengeti בעלת סגנון המתאים לכל תקופה בשילוב טכנולוגיית העדשות החדישה ביותר. 

הסדרה הקלאסית הספורטיבית של Serengeti מביאה סטייל בשילוב לטכנולוגייה מתקדמת. 

הסדרה הספורטיבית של Serengeti משלבת אופנתיות עם עדשות מחומר Polar Phd בעל המשקל הקל. 

הקולקציה של Serengeti עוצבה על מנת לשלב סגנון חיים עם מסגרת גדולה ונועזת בשילוב עדשות Serengeti מתקדמות.

עדשות Serengeti

עדשות Serengeti מיוצרות משני חומרי גלם ס: זכוכית ו-Polar Phd. הזכוכית בעלת אופטיקה מתקדמת ביותר, הכוללת טכנולוגייה פוטו-כרומטית לראייה חדה וטבעית יותר. ה-Polar Phd היא עדשה בעלת משקל קל מאוד בנוסף לכל יתרונות עדשות ה-Serengeti. 

עדשת Driver - עדשה בצבע אמבר והיא אידיאלית לנהגים.
עדשת ה-Driver משלבת צבעי קונטרסט גבוהים תוך כדי שינויים בעוצמת כהות העדשה. עם עדשות אלו, האור שמתקבל לעין בכל רגע נתון הוא אידיאלי לתנאי התאורה. היתרון הגדול של עדשות Serengeti הוא מעבר בין מקומות מוארים לבין מקומות חשוכים ללא סבל משינויי התאורה.

עדשת 555nm - אידיאלית למצבי תאורה בהירה במיוחד. 
העדשה מספקת הרגשת נוחות והקלה לעיניים לאורך זמן. ציפוי המראה שמגיע עם העדשה עוזר בהפחתת מאמץ העיניים על ידי הגנה מפני הסנוורים. 

עדשת Blue - מקבילה לעדשת ה-555nm, כוללת פילטר כחול עם ציפוי מראה. 

דגמים ב-50% הנחה

(לחץ על הדגם הרצוי)