כתובת החנות

בלפור 68, בת ים

אופטומטריסט מכבי

חברי קופת חולים מכבי? רוצים לדעת מה ההטבות למשקפיים?

קופת חולים מכבי מספקת הטבות שונות לחברי הקופה במסלולים מסוימים בכל הנוגע למשקפי ראייה ועדשות מגע. במידה ואתם צריכים לקנות משקפיים חדשים או לחדש את עדשות המגע שלכם, זה הזמן לבדוק אילו הטבות מגיעות לכם דרך אופטומטריסט מכבי. חנות משקפי ראייה מקצועית העובדת בשיתוף פעולה עם קופת חולים מכבי, יכולה לספק לכם את הזכויות המגיעות לכם כחברי הקופה. אם אתם בעלי כרטיס מכבי שלי, תוכלו לקבל הנחה של 50 אחוז לרכישה של עדשות מגע ומשקפי ראייה (נכון לשנת 2022 ובסכום של עד 1,018 ₪).

חנות אופטיקה מכבי שלי עם הסדר של הקופה

אופטיקה מכבי שלי מספקים גם הטבות לסובלים מלקויות ראייה חמורות ונדרשי להשתמש בציוד מתקדם לשיפור תפקוד הראייה כמו משקפיים מקרוסקופיים ומשקפיים טלסקופיים. האביזרים הללו חשובים לקריאה וצפיה בטלוויזיה ויכולים לשפר בצורה משמעותית את איכות החיים של האדם הנזקק להם בפעולות יום יומיות שונות. כל מי שחבר מכבי זהב, מכבי כסף ומכבי שלי זכאי להנחה משמעותית ברכישת אביזרים מתקדמים בכל שנה קלנדרית (מינואר עד דצמבר) לשיפור תפקוד הראייה. חשוב לבדוק מה ההשתתפות המרבית שתוכלו לקבל בהתאם לתקופת האכשרה של הכרטיס אותו אתם מחזיקים.

הטבות משמעותיות לילדים הזקוקים למשקפי ראייה

אם יש לכם ילדים הזקוקים למשקפי ראייה באופן קבוע או למטרות קריאה וצפיה בטלוויזיה והם חברים בקופת חולים מכבי, יש לכם אפשרות לקבל עבורו הנחה על כל זוג משקפיים עד למחיר של 600 ₪. ההטבה מתאימה לזוגות משקפיים העשויים מפלסטיק בכל שנה קלנדרית. כאשר אתם פונים לחנות למשקפי ראייה, חשוב לוודא כי הם עובדים עם קופת חולים מכבי ומכירים את כל ההטבות העדכניות של הקופה. דרך האתר תוכלו לפנות לאחת מחנויות משקפי הראייה הוותיקות ביותר המחזיקות בהסדר עם קופת חולים מכבי.

אופטומטריסט מכבי מומחה ומנוסה

לפנייה לאופטומטריסט מכבי מקצועי ומנוסה המחזיק בהסדר מלא עם קופת חולים מכבי, צרו קשר עם חנות המשקפיים לויה אופטומטריה הממוקמת בעיר בת ים ומספקת שירותי בדיקות ראייה והתאמת משקפי ראייה כבר למעלה מ-3 עשורים ברציפות. צוות החנות זמין עבורכם דרך מספר הטלפון המופיע בראש האתר.