כתובת החנות

בלפור 68, בת ים

בדיקות עיניים לילדים

הגיע הזמן לבדוק את מצב הראייה של ילדכם ואתם תוהים איך יודעים מתי, איפה ואיך מבצעים בדיקות עיניים לילדים? שאלה מצויינת!
כשהילד בגיל צעיר, העיניים שלו עדיין משתנות והראייה מתפתחת ולכן חשוב מאוד לבצע מעת לעת ובהתאם לגיל בדיקות ראייה אצל אופטומטריסט מומחה.
באופן כללי, עד גיל 6 מבוצעות בדיקות ראייה לילדים על ידי רופא עיניים אשר בהתאם לתוצאות הבדיקה יפנה לאופטומטריסט בעת הצורך.
מעל גיל 6 ניתן לבצע בדיקות עיניים לילדים אצל אופטומטריסט וכדאי לבחור איש מקצוע בעל ידע וניסיון בביצוע בדיקות אלו לילדים.
מומלץ להגיע אל האופטומטריסט לבדיקות שגרתיות ועל מנת לשלול פגמים או מחלות בראייה ולוודא כי התפתחות העיניים היא תקינה.
ביצוע בדיקות עיניים לילדים לפי הנדרש יבטיח כי גם במקרים בהם ישנו פגם בראייה, אבחון בזמן יאפשר לבצע תיקון ראייה בצורה פשוטה ואפקטיבית כך שחשיבות ביצוע בדיקות אלו בזמן היא גבוהה.

ביצוע בדיקות עיניים לילדים
בין אם מדובר בבדיקת עיניים ראשונה ובין אם ילדכם מרכיב משקפיים ואתם מגיעים לבדיקת עיניים שגרתית- חשוב לבצע בדיקות אלו אצל אופטומטריסט מומחה.
כמו בבדיקות עיניים למבוגרים, גם כשמדובר על ילדים ישנם שני חלקים לבדיקה- אובייקטיבית וסובייקטיבית.
בחלק הראשון של הבדיקה, יבצע האופטומטריסט בדיקות באופן ממוחשב ועל ידי שימוש במכשור חדשני ומתקדם המניבות אבחון מדויק.
לאחר מכן תתבצע בדיקה סובייקטיבית בה על הילד לקרוא אותיות מן הלוח בהתאם לבקשת האופטומטריסט.
היות ומדובר על ילדים קטנים שלעיתים לא מצליחים לקרוא את האותיות מן הלוח, במקרים מסוימים האבחנה תתייחס בעיקרה לתוצאות הבדיקה שבוצעה בעזרת המכשור הרפואי.
בדיקות עיניים עושים רק אצל מומחים
כשמדובר על בריאות העיניים, בטח ובטח העיניים של ילדכם, חשוב לא להתפשר ולבצע את הבדיקות הדרושות אצל מומחים ולפי הצורך הנדרש.
עם ניסיון של 40 שנה בתחום, לויה אופטומטריה מציעה ללקוחותיה שירותי בדיקות עיניים לילדים ולמבוגרים המתבצעות על ידי אופטומטריסטים מומחים.
המומחים שלנו ישמחו להתאים לכם משקפיי ראייה, שמש , מסגרות ועדשות מגע בהתאמה אישית.
במקום אחד תמצאו 5 אופטומטריסטים המתמחים בתחומים שונים וזאת על מנת לספק ללקוחותינו את השירות המקיף ביותר תחת קורת גג אחת.
אתם אתם זקוקים לביצוע בדיקות ראייה לילדים או מבוגרים- צרו קשר עוד היום לתיאום תור וקבלת פרטים נוספים אודות השירותים שלנו.