כתובת החנות

בלפור 68, בת ים

בדיקות ראייה

לא פעם במהלך חיינו אנו נזדקק לבצע בדיקות ראייה, אם זה בגיל חצי שנה, בגיל שש לפני העלייה לכיתה א’ ואם כמבוגרים במקרים בהם אנו חשים בירידה באיכות הראייה.
לילדים מעל גיל 6 מומלץ לבצע בדיקות ראייה בכל שנה וזאת היות וכמו שאר חלקי הגוף, גם הראייה שלהם מתפתחת ומשתנה עם הזמן ומומלץ לוודא כי לא מתפתחת לקות ראייה כלשהי.
בגיל מבוגר יותר ולאחר גיל ההתבגרות, ההמלצה היא לבצע בדיקות מעת לעת ובייחוד כשמתגלים תסמינים שונים היכולים להעיד על בעיה בראייה המצריכה אבחון וטיפול.
תסמינים דוגמת צמצום שדה הראייה, מצמוץ יתר, הופעה של כתמים בשדה הראייה וכאבי ראש הם רק חלק מן הסימנים היכולים להיות קשורים לליקוי ראייה המצריך בדיקת אופטומטריסט מומחה.
כמו כן, במקרים מסוימים מבוגרים מעל גיל ארבעים סובלים מנסיגה של הראייה לטווח הקרוב, מה שמצריך אבחון ובדיקה לשלילת מחלות ראייה והתאמת משקפי ראייה בעת הצורך.
שלבי בדיקות ראייה
במרבית המקרים, ביצוע בדיקות ראייה יתבצע על ידי אופטומטריסט מומחה אשר לאחר האבחון יתאים את הטיפול הנדרש, אביזרי ראייה או יפנה לקבלת טיפול אצל רופא מומחה.
בדיקות ראייה משתנות מאדם לאדם בהתאם לגיל, הרגשתכם בנוגע לאיכות הראייה שלכם והיסטוריה רפואית ולכן לפני הבדיקה האופטומטריסט יבקש מכם לענות על מספר שאלות על מנת להתאים את הבדיקה.
כמו כן יבצע האופטומטריסט בדיקת ראייה באמצעות מכשיר אופטי שיספק מידע אודות מספר הראייה של העיניים שלכם.
הבדיקה האחרונה היא זו שבוחנת את חדות הראייה- באמצעות לוח מספרים ואותיות שתתבקשו להקריא כשעין אחת סגורה.
לאחר ביצוע כל השלבים האלו, תוכלו לקבל את חוות דעתו של האופטומטריסט שיציע גם את הפתרונות המדויקים ביותר בהתאם למצבכם.

שירותי אופטומטריה לילדים ומבוגרים
אבחון וטיפול מקדים בליקויי ראייה הוא הכרחי על מנת ליהנות מאיכות חיים טובה גם במקרים בהם ישנה בעיה רפואית כלשהי בעיניים.
עם ניסיון של 40 שנה בתחום, לויה אופטומטריה מציעה ללקוחותיה תחת קורת גג אחת, בדיקות ראייה לילדים ולמבוגרים המתבצעות על ידי אופטומטריסטים מומחים.
בחנות האופטיקה שלנו ישנם 5 אופטומטריסטים המתמחים בנושאים שונים ומכשור חדשני ואנו מציעים את מגוון השירותים שלנו לכל דורש.
מלבד בדיקות ראייה, אנו מציעים מגוון עזרים דוגמת עדשות מגע ומספקים שירותי התאמת משקפי ראייה בהתאם לצורך הנדרש.
כמו כן, אנו מציעים משלוחים לכל רחבי הארץ, מחירים נוחים ועובדים בהסדר עם קופות החולים כללית ומכבי.
לתיאום תור לבדיקות ראייה ולכל שאלה אודות השירותים שלנו, אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר או להשאיר פרטים ונחזור אליכם בהקדם.