כתובת החנות

בלפור 68, בת ים

בדיקת מיקוד ראייה

הראייה היותר חשובים לנו לכן כל פגיעה או הפרעה בה עלולה לפגוע ולהפריע לנו רבות- ועל אחת כמה וכמה כשמדובר בראייה של ילד. בדיקת מיקוד ראייה היא דרך פשוטה ומהירה למדוד את מצב הראייה. זה עוזר לזהות כל בעיה עם הראייה, ובעיות מיקוד ראייה כגון- קוצר ראייה, רוחק ראייה, אסטיגמציה או בעיות בריאות אחרות. ביצוע בדיקת מיקוד ראייה באופן קבוע חשוב לשמירה על בריאות עיניים טובה ויכול לסייע בזיהוי סימנים מוקדמים של בעיות ראייה אצל ילדים ולכן חשוב שכל ילד יעבור אותה.

כיצד מבוצעת הבדיקה בפועל

מבחן מיקוד ראייה נדרש כדי לבדוק האם קיימת בעיית ראייה מסויימת. מדובר בבדיקה במבחן עצמו תידרשו לקרוא מתוך לוח אותיות או מספרים במרחקים ובזויות שונות. חשוב לציין, כי בדיקת מיקוד היא בדיקה פשוטה יחסית שגם ילדים יכולים לעבור על מנת לקבוע האם יש צורך במשקפי ראייה או עדשות או לחילופין אם יש צורך בביצוע בדיקות נוספות כדי לאבחן את המצב. בדיקת מיקוד הינה למעשה סוג של בדיקת תפקודי ראייה שבודקת את התיאום בין שתי העיניים.

מדוע חשוב לבצע אבחון מיקוד ראייה

ביצוע מבחן מיקוד חזותי הוא צעד חשוב לשיפור הראייה שלך. זה עוזר לך לזהות את כל הבעיות הבסיסיות שגורמות לבעיות בראייה שלך ויכול לעזור לך לנקוט בצעדים הדרושים כדי לשפר אותה. בעזרת התרגילים הנכונים, הטיפים ותרגילי הראייה המשופרים, תוכלו לוודא שהעיניים שלכם נשארות בריאות ושתוכלו ליהנות מראייה ברורה וחדה לאורך שנים. תרגילים אלו נועדו לסייע בחיזוק שרירי העיניים, להפחית עומס על העיניים, לשפר את הריכוז ולהגביר את חדות הראייה.על ידי ביצוע מבחן מיקוד חזותי וביצוע התרגילים המומלצים לשיפור בריאות הראייה, אתה יכול להבטיח שהעיניים שלך יישארו בריאות במשך שנים רבות.

צוות אופטומטריסטים מומחים לאבחון מדויק של כל בעיית ראייה

בעיות ראייה הן מטרד אמיתי שיכול לפגוע רבות בשגרת החיים. אנו בלויה אופטומטריה בעלי ניסיון רב בביצוע בדיקת מיקוד ראייה ויודעים כיצד לאבחן את הבעיה ולהתאים לה את הפתרון המתאים ביותר. אנו נסייע להתאים לכם את המשקפיים או העדשות הנדרשות לכם כדי לשפר את מצב הראייה שלכם. מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר בכל עת לתיאום תור לבדיקה