כתובת החנות

בלפור 68, בת ים

בדיקת עיניים לצו ראשון

קיבלתם צו ראשון לגיוס לצה”ל? זה הזמן לקבוע בדיקת ראייה!

בדיקת עיניים לצו ראשון הינה בדיקה הכוללת מספר בחינות המתבצעות על ידי אופטומטריסט מוסמך. בבדיקה יבחנו את יכולת הראייה שלכם לגבי צבעים שונים, חדות ראייה ובדיקות נוספות למרכיבי משקפי ראייה במטרה לוודא מה המספר העדכני שלכם במשקפיים. לא ניתן לדחות את בדיקת הראייה כאשר אתם מקבלים צו ראשון וזוהי למעשה בדיקה הכרחית כחלק מכל הבדיקות הפיזיות שתדרשו לעבור לפני הגיוס שלכם. על פי הבדיקות הגופניות שלכם, יקבע הפרופיל המשפיע בסופו של דבר על השיבוץ שלכם ליחידות מסוימות בצה”ל.

הרכבת משקפיים ובדיקת ראייה לצו ראשון

חשוב לציין כי הרכבת משקפיים אינה מגדירה מראש כי הפרופיל הצבאי שלכם יהיה נמוך מהמקסימום (פרופיל 97). בדיקת ראייה לצו ראשון בודקת את המידה שלכם במשקפיים, כאשר למידה יש השפעה על הפרופיל שלכם הנקבע לאחר כל הבדיקות הגופניות הרשמיות. צילינדר גבוה יכול להוריד פרופיל אך צריך לבדוק כל מקרה לגופו. חשוב אם כן לפנות לאופטומטריסט מקצועי אשר יבצע בדיקה מדוקדקת ונכונה על מנת לא לפגוע בסיכויים שלכם להגיע ליחידה הצבאית המועדפת עליכם.

בדיקת ראייה צו ראשון ובדיקות גופניות

בדיקת ראייה צו ראשון היא כאמור חלק משורת בדיקות גופניות שתדרשו לעבור. כחלק מרשימת בדיקות כללית תדרשו לבצע בדיקות לחץ דם, בדיקות שתן, מדידת משקל הגוף והגובה שלכם וכאמור בדיקת ראייה הבוחנת עיוורון צבעים במטרה לזהות את הבעיה הזו לפני תחילת השירות הצבאי שלכם. ניתנת לכם האפשרות לקצר את תהליך יישום הבדיקות של הצו הראשון על ידי פנייה לאופטומטריסט מומחה ולבצע את בדיקת הראייה הנדרשת לפני שאתם ניגשים לכל הבדיקות הרפואיות הבאות. באמצעות מכשור מתקדם לביצוע בדיקות עיניים, ניתן להנפיק תוצאות ממוחשבת בתהליך מהיר היקל עליכם את העברת המידע לגורמים הרלוונטיים.

קביעת בדיקת עיניים לצו ראשון לפני גיוס

רוצים לקבוע כבר לימים הקרובים בדיקת עיניים לצו ראשון? מעוניינים לקצר את התהליך לקראת הגיוס שלכם? זה הזמן לפנות לחנות המשקפיים לויה אופטומטריה המבצעת בדיקות רשמיות לראייה לקראת צו גיוס ראשון לחיילים וחיילות מכל רחבי הארץ. צוות לויה אופטומטריה משתמש בציוד המתקדם ביותר לצורך בדיקות ראייה במטרה לספק לכם את האבחון הטוב ביותר בזמן קצר.