כתובת החנות

בלפור 68, בת ים

בדיקת ראיה לילדים מכבי

הילדים שלכם זקוק למשקפי ראייה? הוא חבר בקופ”ח מכבי?

אם הילד או הילדה שלכם זקוקים לביצוע של בדיקות ראיה, חשוב לוודא באילו חנויות למשקפי ראייה תוכלו לקבל הטבה הקשורה לקופת החולים בה הילד שלכם חבר. בדיקת ראיה לילדים מכבי היא חשובה לפני החזרה לבית הספר או באופן כללי בכדי לוודא שהתפקוד של הראייה של הילד הוא תקין. תפקוד ראייה לקוי יכול לפגוע ביכולת הלמידה שלו וביכולת הריכוז שלו בקריאת ספרים, צפייה בטלוויזיה ואפילו בראייה למרחוק.

בדיקת ראייה לילדים בגילאי 3 עד 6

בגילאי 3 עד 6 מומלץ לבצע בדיקת ראייה לילדים הבוחנת את חדות הראייה. בדיקה זו תאפשר לכם לדעת האם הוא צריך לגשת לאופטיקה לילדים ולהתאים משקפי ראייה. בנוסף לכך, בודקים האם יש פזילה ואת רשתית העין ועושים גם בדיקה לוודא כי אין עין עצלה. פנייה לחנות אופטיקה לילדים מקצועית העובדת בהסדר עם מכבי, תסייע לכם לחסוך בהוצאות הכרוכות בכך כולל התאמת משקפי ראייה לילד במידה וידרש לכך.

מכבי משקפיים לילדים עם הנחה לחברי הקופה

בשונה ממשקפי ראייה למבוגרים, אצל ילדים משקפיים יכולים להישבר בקלות בכל נפילה או משחק בחצר או בבית הספר. שירות מכבי משקפיים לילדים תוכלו לחדש את המשקפיים של הילד שלכם לא תשלום במחיר של עד 600 ₪. במידה והילד או הילדה שלכם מבוטחים עם מכבי שלי או מכבי זהב הם יהיו זכאים להטבה זו דרך חנות משקפי הראייה הפועלות בהסדר עם מכבי (נכון לשנת 2022). ההסדר רלוונטי לכל שנה קלנדרית מינואר ועד דצמבר של אותה שנה, כאשר לילד שלכם מגיע זוג אחד של משקפי ראיה בכל שנה.

בדיקת ראיה לילדים מכבי אצל אופטומטריסט מומחה

לביצוע בדיקת ראיה לילדים מכבי עם הטבות הנוגעות לכרטיס שיש לילד או לילדה שלכם, צרו קשר עם חנות המשקפיים לויה אופטומטריה הפועלת בהסדר מלא עם קופת חולים מכבי. צוות החנות ישמח לספק לכם בדיקה מקצועית עם אופטומטריסט מוסמך ומנוסה ולהתאים לילד או לילדה שלכם משקפי ראייה איכותיים בהתאם לתוצאות הבדיקה. לקביעת ביקור בחנות לויה אופטומטריה עם אופטומטריסט מומחה בהסדר עם מכבי, התקשרו למספר הטלפון המופיע בראש האתר.