כתובת החנות

בלפור 68, בת ים

כללית משקפיים למבוגרים

רוצים לדעת מה הזכויות שלכם לגבי משקפיים דרך כללית?

אם אתם חברים בקופת חולים כללית כדאי שתבדקו את כל ההטבות הקיימות היום למשקפי ראייה. הטבות של קופת חולים כללית משקפיים למבוגרים מתאימים לאנשים הסובלים ממחלות והפרעות ראייה שונות כגון קרטוקונוס הפוגעת בקנית ויכולה להחריף עם הזמן את תפקוד הראייה ובעלי מספר גבוה של מתחת ל6/60. אם אתם בעלי כרטיס כללית מושלם זהב מעל ל-3 חודשים ברציפות, תינתן לכם זכאות להחזר כספי בכל פעם שתקנו עדשות לתקופה קלנדרית מחודש ינואר עד דצמבר של אותה שנה.

כללית פלטינום משקפיים – זכויות דרך חנויות מורשות

על מנת שתוכלו לקבל זכויות הנוגעות לחברי קופת חולים עם כרטיס כללית פלטינום משקפיים, חשוב שתבדקו האם אתם זכאים להטבות מסוימות דרך חנות מורשית הפועלת בשיתוף עם קופת חולים כללית. חנויות למשקפי ראייה ועדשות מגע המחזיקות בהסדר עם קופת חולים כללית, יכולות לספק לכם את המידע העדכני ביותר ומומלץ לפנות לחנויות ותיקות המכירות את כל ההסדרים הרלוונטיים לחבר כרטיס מושלם זהב ולחברי כרטיס פלטינום של קופת חולים כללית. צריך לבדוק גם מה ההטבה המגיעה לכם בהתאם לגיל שלכם, כאשר בגילאים מבוגרים מעל לגיל 70 יתכן ואתם זכאים להטבות מסוימות.

יתרונות כללית פלטינום משקפיים למבוגרים

אם אתם בעלי משקפי ראייה תקופה ארוכה, אתם וודאי יודעים כי התחזוקה של משקפי הראיה ושינוי העדשות זהו עסק יקר הדורש מכם הוצאה כספית של מאות ואלפי שקלים כל שנה או כל מספר שנים. בכדי שתוכלו לקבל הטבות בכל קנייה והחלפה של משקפי ראיה או עדשות, מומלץ לכם לעשות בדיקה עם אופטומטריסט העובד עם קופת חולים כללית ולדעת באילו תנאים צריך לעמוד לקבלת ההטבות המקסימליות. הטבות של כללית פלטינום משקפיים למבוגרים מוצעות לכם דרך חנות משקפיים מהטובות ביותר בתחום עם ותק של 35 שנים בהתאמת משקפי ראייה ללקוחות החנות.

הטבות ותנאים של כללית משקפיים למבוגרים

לקבלת כל המידע העדכני לגבי תנאי כללית משקפיים למבוגרים, צרו קשר עם חנות המשקפיים לויה אופטומטריה הממוקמת בעיר בת ים ותוכלו לקבל את כל הפרטים על ההטבות העדכניות של קופת חולים כללית לבעלי משקפי ראייה וחברי קופה בעלי בעיות ראייה שונות.