כתובת החנות

בלפור 68, בת ים

בני אדם רבים, בעיקר מעל גיל ארבעים, הסובלים מליקויי ראייה שונים, זקוקים להתאמת משקפי ראייה על מנת לפתור את בעיות הראייה למרחק קרוב או רחוק ובהתאם לסוג הבעיה המאובחנת על ידי מומחה בתחום.
בעבר, אדם אשר סבל מבעיות בראייה, בין אם לטווח הקרוב, ביניים או רחוק והחזיק במספר מרשמים של עדשות ראייה, היה צריך להשתמש במס’ זוגות משקפיים כאשר כל זוג מתאים ונותן מענה לטווח אחר.
אין ספק כי מאז המצאתן של משקפי מולטיפוקל, החיים עבור אלו שזקוקים להן הפכו לנוחים הרבה יותר, בעיקר לאור העובדה שהם לא צריכים להשתמש בכמה סוגי משקפיים.
אז איך ולמי מתאימים משקפי מולטיפוקל ועל ידי מי מתבצעת ההתאמה? ננסה לענות על כל השאלות בהמשך המאמר.
התאמת משקפי מולטיפוקל
בדיוק כמו שמבצעים התאמה של משקפי ראייה רגילים, גם כשמדובר במשקפי מולטיפוקל, האבחון מתבצע על ידי אופטומטריסט מומחה בתחום אשר לאחר סדרת בדיקות יאבחן את סוגי הליקויים מהם סובל הנבדק ויציע פתרון בהתאמה אישית. על אף שבשני המקרים מדובר בבדיקות ראייה, כשפונים לבצע התאמה של משקפי מולטיפוקל, נדרש האופטומטריסט להתאים את סוג המשקפיים כך שיספקו איכות ראייה בכמה מוקדים שונים ולכן מלבד ביצוע בדיקה מקצועית, על האופטומטריסט לברר האם הנבדק השתמש בעבר במשקפי מולטיפוקל או האם זו הפעם הראשונה, במה עוסק המטופל ואיך מתנהל אורח חייו וזאת על מנת לבצע התאמה מדוייקת של העדשות לסגנון חייו. לאחר סיום האבחון, יישלח מרשם לטכנאי על מנת שיתאים את סוג משקפי מולטיפוקל האידיאלי ביותר עבור אותו אדם.
בדיקות עיניים אצל אופטומטריסט מומחה
זקוקים להתאמת משקפי מולטיפוקל? אם כך מוטב לבחור בחנות אופטיקה המתמחה באבחון וביצוע בדיקות ראייה על ידי אופטומטריסטים מומחים- בדיוק כמו שאנו מציעים בקליניקת לויה אופטומטריה.
במקום אחד תמצאו 5 אופטומטריסטים המתמחים בתחומים שונים, ציוד מתקדם וחדשני, מוצרי אופטיקה באיכות הטובה ביותר, משלוחים לכל רחבי הארץ ושירות מקצועי ואדיב לכל לקוח.
כמו כן, אנו עובדים בהסדר עם קופות החולים מכבי וכללית ומציעים את מגוון שירותינו לילדים ומבוגרים כאחד.
עם ניסיון של 40 שנה בתחום, ברשותנו כל הכלים הנדרשים על מנת להעניק ללקוחותינו שירות מקצועי בסטנדרטים הגבוהים ביותר בתחום האופטיקה.
לכל שאלה בנושא התאמת משקפי מולטיפוקל ו/או מוצרי אופטיקה וביצוע בדיקות ראייה- התקשרו או השאירו פרטים ליצירת קשר ונשמח לעמוד לשירותכם