כתובת החנות

בלפור 68, בת ים

משקפי שחייה מומלצים

זקוקים למשקפת שחייה למרכיבי משקפיים? אתם במקום הנכון!

משקפי שחייה מומלצים יכולים לספק לכם ראייה ברורה וצלולה בתוך המים, כאשר המשקפות האופטיות כוללות עדשות מיוחדות אשר ניתן לקבל אותן עם מרשם לאחר בדיקת ראייה מקצועית אצל אופטומטריסט. כעיקרון, ניתן להשתמש בעת שחייה במשקפי ראייה או בעדשות מגע אך יתכן ותהיה פגיעה בעיניים כאשר מדובר על עדשות מגע ואי נוחות בזמן הרכבת משקפיים. משקפת אופטית היא קודם כל מהודקת לראש ויושבת בנוחות לאורך כל השחייה ויכולה להתאים במיוחד לשחייה בים.

למה חשוב להשתמש משקפת שחייה אופטית ולא בעדשות מגע?

שימוש בעדשות מגע בעת שחייה יכול למשוך מזהמים שונים אל תוך העין שלכם. זה שונה מאוד משימוש במשקפי ראייה, שמש או משקפת שחייה אופטית. חשוב לדעת כי המים בתוך הבריכה אינם נקיים למרות תוספות הכלור בתוך המים והסיכוי לזיהום עדשת המגע הוא גדול בהחלט. משקפי שחייה מותאמים לראייה שלכם הם הפתרון האידיאלי עבורכם וניתן לקבוע את מספר העדשה המיוחדת למשקפת לאחר בדיקת ראייה מקצועית אצל אופטומטריסט מוסמך. משקפי שחייה באופן כללי משפרים מאוד את השחייה ומאפשרים דרך נוחה לראות את קרקעית הבריכה או הים בבהירות.

ביצוע בדיקת ראייה לקביעת משקפות שחייה

על מנת שתוכלו לדעת אילו משקפות שחייה יתאימו לכם מבחינת מידה, אתם צריכים לבצע בדיקת ראייה מקצועית. חשוב לבצע את הבדיקה אצל אופטומטריסט מקצועי מכיוון שבחירת משקפת לא נכונה יכולה לגרום לפגיעה בראייה בטווח הארוך ואי נוחות בזמן השחייה במי הבריכה או בים. ניתן היום גם לרכוש משקפות מוכנות אופטיות והן מתאימות רק למי שאין לו צילינדר בהתאם למידת הראש שלכם. משקפת איכותית לבעלי משקפי ראייה יכולה להתאים גם לצוללנים חובבנים או מקצועיים וניתן להחליף את העדשות כל תקופה בדיוק מרבי ללא הגבלה על פי מידת המשקפיים העדכנית שלכם.

משקפי שחייה מומלצים דרך חנות משקפי ראייה

לרכישת משקפי שחייה מומלצים במיוחד לעיניים שלכם, צרו קשר עם חנות המשקפיים לויה אופטומטריה המתמחה בביצוע בדיקות ראייה והתאמת משקפיים ומשקפות לשחייה. צוות החנות מזמין אתכם להצטרף למאות הלקוחות של החנות הנהנים מבדיקות ראייה ברמה גבוהה והתאמה מדויקת של עדשות ייעודיות למשקפות שחיה.