כתובת החנות

בלפור 68, בת ים

משקפי שמש סרנגטי

מחפשים משקפי שמש איכותיים? ניסיתם כבר סרנגטי?

משקפי שמש סרנגטי מתאימים במיוחד לנהיגה ובעלי עדשות המיוצרות בטכנולוגיה מתקדמת ליצירת תמונה ברורה גם לאור קרני שמש חזקות. טכנולוגיית פוטוכרומיק של המותג היא ייחודית ומאפשרת ליצור צבע כהה של כל עדשה על פי כמות האור הנשקפת דרכה. התוצאה היא ראיית צבע מלאה וטבעית ושמירה על עיניים רעננות לאורך הנסיעה, טיול, טיסה או הליכה. העדשות הייחודיות הן עדשות פולרואיד המפחיתות בצורה יעילה סנוור של קרני השמש ובנוסף הן מגינות עליכם מקרינת UV של קרני השמש המסכנת את העיניים בטווח הארוך.

Serengeti משקפיים עם שכבת אנטי רפלקס

Serengeti משקפיים מביאים לכם את שיא הטכנולוגיה של ייצור עדשות כנגד השמש, עם 2 שיטות של ייצור עדשות מיוחדות. משקפי סרנגטי מגיעים עם 2 סוגים של עדשות ייחודיות כאשר הסוג הראשון הוא עדשת NXT המיוצרת מחומר פולימרי מיוחד. העדשה הזו דוחה מים ושמן ואף טביעות של אצבעות ויכולה למנוע אף הצטברות של כתמי אדים במהלך ההליכה או הנהיגה. משקפי סרנגטי מספקים מענה לאנשים הנדרשים לעבוד עם מסכת בד ויכולים למנוע את היווצרות האדים הנוצרים עקב שימוש במסכה על הפה והאף. מלבד זאת, עדשה נוספת של המותג היא עדשת זכוכית עם תוספת של אנטי רפלקס המספקת פתרון יעיל לראייה נקייה מול החזרי אור קבועים כמו השמש או החזרי אור משלטי תנועה ואף שלג.

המותג סרנגטי לנהיגה בטוחה יותר!

אם אתם נוהגים שעות רבות במהלך היום ומחפשים פתרון למניעת סנוור מקרני השמש, המותג סרנגטי היא בדיוק מה שאתם צריכים. סרנגטי משקפיים מתמחים בפיתוח וייצור משקפי שמש עם עדשות פולארויד עם סינון קרני שמש ברמה גבוהה מאוד. העדשות של המותג סרנגטי משקפיים מונעות השתקפות של אלמנטים מבריקים כמו שלג, זכוכיות, שלטים וכבישים. זהו הפתרון היעיל ביותר למניעת סנוור בעת נהיגה, טיול או עבודה.

הזמנה טלפונית של משקפי שמש סרנגטי

להזמנה של משקפי שמש סרנגטי איכותיים ובמחיר משתלם, צרו קשר עם חנות המשקפיים לויה אופטומטריה הנחשבת לאחת החנויות המקצועיות ביותר למשקפי שמש מסנני קרינה עם מבחר גדול של דגמים וצבעים לבחירה. החנות ממוקמת בעיר בת ים ומספקת גם שירותי הזמנות טלפוניות לכל דגמי המשקפיים בחנות.